Beschikbaarheid
1 / 10
Vakantiehuis Wanneperveen
325 beoordelingen




Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark
Beoordelingen(325)
Luxe 6 persoons villa aan het water, nabij Giethoorn
Dit waterpark ligt op de grens van Overijssel, Friesland en Drenthe en is de ideale locatie om samen met uw gezin, familie en vrienden op vakantie te gaan. U geniet hier van een luxe, sportieve en relaxte vakantie. Ons waterpark bestaat uit ruim 60 luxe vrijstaande vier- tot zes persoons vakantievilla's en één 10 persoons vakantiehuis. De vakantiehuizen staan verspreid over drie landtongen en staan allen aan het water met een eigen aanlegsteiger. Dit biedt de mogelijkheid aan te meren voor uw eigen villa. De villa's zijn te bereiken over land via een vaste brug.
Het park ligt aan de Belterwijde, temidden het prachtige natuurgebied Weerribben-Wieden, in de 'Kop van Overijssel'. Heeft u zin om te vissen dan kunt u vanaf uw eigen terras een hengeltje uitgooien. Zwemmen in de vrije natuur behoort ook tot de mogelijkheden. De omgeving kunt u leren kennen op de fiets maar natuurlijk kunt u ook met een boot het water op.
Wilt u vissen in de wateren van Weerribben-Wieden tijdens uw vakantie of weekendje weg? Zorg dan dat u de juiste vergunning op zak hebt. Deze kunt u verkrijgen bij meerdere verkooppunten in de omgeving, vraag bij de receptie naar de exacte verkooppunten.
Vanaf het park zijn prachtige boottochten te maken. Vanuit uw tuin kunt u lekker vissen en zwemmen in de vrije natuur. Heeft u zelf geen boot dan kunt u er een huren. Wij helpen u daar graag bij. Vaarkaarten van de omgeving zijn bij de receptie te koop. Een rondvaart in Giethoorn of een rondvaart in de omgeving kunt u reserveren. In de receptie is een klein winkelschap ingericht voor de "vergeten" boodschappen. Er is ook een boodschappenservice. Dit betekent dat wanneer u uw boodschappenlijst doormailt wij ervoor zorgen dat de boodschappen bij aankomst in de villa voor u klaar staan. Elke morgen bakken wij op bestelling croissants, witte kaiserbroodjes en bruine pistoletjes. Deze kunt u vanaf 9.00 uur 's morgens ophalen. Een heerlijk begin van een nieuwe vakantiedag.
Indeling
Dit is een ruime zes persoons villa. Deze luxe villa's staan aan het water en beschikken allen over een eigen aanlegsteiger voor een boot. Hier kunt u natuurlijk ook heerlijk vissen. De begane grond bestaat uit een gezellige woonkamer met openslaande tuindeuren naar het terras. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals een vaatwasser, filter koffiezetapparaat en combimagnetron. Tevens beschikt de woning over een bijkeuken met wasmachine. Op de begane grond vindt u één slaapkamer en een badkamer met douche en/of bad. Er is een apart toilet.
Op de bovenverdieping zijn nog twee slaapkamers gesitueerd en nog een badkamer met bad en/of douche, wastafel en toilet. In alle slaapkamers staan twee eenpersoonsbedden. Elke villa beschikt over twee parkeerplaatsen. Het park ligt in Wanneperveen bij Giethoorn en is de ideale start voor een heerlijk sportieve of relaxte vakantie in alle seizoenen van het jaar.
Met voorkeur te boeken (hiervoor betaalt u voorkeurskosten):
- Omheinde tuin
- Specifieke ligging
- Open haard
- Huisdiervrij
- Ligbad
Beschikbaarheid
Bijzonderheden
- Deze vakantiehuizen kunnen niet voor zakelijke doeleinden gehuurd worden en de hoofdboeker dient minimaal 21 jaar oud te zijn.
- Het interieur/ exterieur van deze vakantiehuizen kan onderling verschillen.
- Als bij aankomst blijkt dat het reisgezelschap geen gezin vormt, kan het park ter plaatse een extra groepenborg van EUR 50 per persoon in rekening brengen.
- Op het park mag er zonder vergunning worden gevist.
Faciliteiten
Algemeen
Buiten
Woonkamer
Keuken
Slaapkamer
Badkamer
Locatie en omgeving
Wanneperveen, Overijssel
Het plaatsje Wanneperveen ligt midden in Nationaal Park De Weerribben-Wieden. Dit prachtige natuurgebied is ontstaan in de tijd dat turfstekers het veen in stroken wonnen. Waar het veen verdween, kwam water in de plaats en zo ontstonden de prachtige meren en sloten van nu. Hier kunt u tegenwoordig heerlijk varen en zwemmen. Het gebied kenmerkt zich door afwisselende flora en fauna en is uitstekend voor watersporters, vissers en natuurliefhebbers. In de omgeving kunt u heerlijk genieten van prachtige fiets- en wandelroutes door de natuur, maar ook naar nabijgelegen schilderachtige dorpjes als Giethoorn, Dwarsgracht en Blokzijl. Wilt u liever een dagje winkelen? Ga dan naar het gezellige Meppel of Zwolle.
Afstanden
Activiteiten in de omgeving
Waterpark Belterwiede
Parkvoorzieningen
Meer informatie
Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.
Beoordelingen
8,3
Gemiddelde cijfer
Getoonde cijfer is o.b.v. 59 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden. Het totaal aantal beoordelingen voor deze woning is 325 met een gemiddelde van 8,3.
59 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden
Algemene indruk
Gastvrijheid
Schoonmaak
Omgeving
Faciliteiten
Prijs-kwaliteit
Laatste reviews
februari 2025
december 2024
oktober 2024
Mark Pelt
8,3
Erg mooi huisje , supermooi park en mooie omgeving en je kan veel dingen doen in de omgeving. Schoonmaak van het huisje kon beter vooral de ramen waren erg vies terwijl we zon mooi uitzicht over het water hadden. En de beneden toilet zat bijna geen druk op het water dus doorspoelen ging moeizaam. Verder was alles goed. Erg mooi park.
Sjaak Butter
7,0
Het huis kunnen we niet beoordelen want daar zaten we niet in.
Anneleid de Vries
9,7
huisje 62
We kwamen wat later bij aankomst. Sleutel lag in kluis. Goed geïnformeerd, maar wist niet dat de 'a' nog ingedrukt moest worden. Na een paar pogingen gelukt.
Door latere aankomst tot twee keer gebeld met het dringende verzoek de restant over te maken. Ook ingesproken in voicemail. Aan de ene kant begrijpelijk, maar ook dwingend.
We kwamen wat later bij aankomst. Sleutel lag in kluis. Goed geïnformeerd, maar wist niet dat de 'a' nog ingedrukt moest worden. Na een paar pogingen gelukt.
Door latere aankomst tot twee keer gebeld met het dringende verzoek de restant over te maken. Ook ingesproken in voicemail. Aan de ene kant begrijpelijk, maar ook dwingend.
Aanmelden nieuwsbrief
Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!
Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.
Laatst bekeken