ZE1479
ZE1479
ZE1479
ZE1479
ZE1479
ZE1479
ZE1479
ZE1479
ZE1479
ZE1479
ZE1479
ZE1479
ZE1479
ZE1479
ZE1479
ZE1479
ZE1479
ZE1479
ZE1479
ZE1479
1 / 18
right angle
right angle
Vakantiehuis Sint-Annaland
niet op een vakantiepark
Huiscode: ZE1479 Huiscode: ZE1479
4 personen 4 personen
Geen huisdieren Geen huisdieren
1 slaapkamer 1 slaapkamer
Wi-Fi Wi-Fi
ZE1479
camera 18
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie

4 persoons appartement met 1 slaapkamer en een slaapvide in Sint-Annaland

Dit gezellige 4 persoons appartement is gelegen aan de grootste jachthaven van het eiland. Het appartement ligt in een kleinschalig appartementencomplex en is bereikbaar met een lift. Vanaf het balkon heeft u een fantastisch uitzicht over aan de ene kant de Krabbenkreek, waar je het getij van de Oosterschelde voorbij ziet trekken en aan de andere kant de jachthaven. Voor het complex is ook een klein strandje. In de omgeving zijn er diverse mogelijkheden voor een wandel- of fietstocht. In de omgeving zijn er tal van oude dijken, molens, boerenhoevens en authentieke dorpen. Het centrum van Sint-Annaland is op loopafstand met gezellige restaurants en terrasjes.

Indeling

De woonkamer heeft een zit- en eethoek met een televisie. De keuken is onder andere voorzien van een inductie kookplaat, koelkast, vaatwasser, combimagnetron, waterkoker en een Nespresso. Er is een slaapkamer met een tweepersoonsbed (180x200) en een slaapvide voor twee personen. De slaapvide is via een trap in de woonkamer te bereiken. Hier is ook plaats voor twee personen (180x200). In de badkamer zit een douche, ligbad en wastafel. Er is een separaat toilet. Buiten is er een ruim balkon met tuinmeubilair. Bij het appartement is er parkeergelegenheid voor één auto.

Beschikbaarheid

Faciliteiten

Algemeen
iconCentrale verwarming
iconInternet
iconAppartement
iconKinderstoel: 1
iconKinderbed: 1
iconOppervlakte m2: 106
iconEnergielabel: A++++
Buiten
iconTerras
iconBalkon
iconTuinmeubilair
iconBerging
iconFietsenschuur
iconPrivé parkeerplaatsen: 2
Woonkamer
iconTelevisie
iconDuitse televisiezenders
iconNederlandse televisiezenders
Keuken
iconVaatwasser
iconWaterkoker
iconKoelkast met vriesvak
iconBroodrooster
iconInductie kookplaat
iconNespresso
iconCombi oven/magnetron
Slaapkamer
iconKamers met een tweepersoonsbed: 1
iconAantal slaapplaatsen: 4
iconAantal slaapkamers: 1
iconSlaapzolder: 1
Badkamer
iconAantal douches: 1
iconTotaal aantal toiletten: 1
iconAantal badkamers: 1

Locatie en omgeving

Sint-Annaland, Zeeland

Sint-Annaland is een levendig stadje met diverse restaurants, cafés en winkeltjes, waar u naast een supermarkt ook de wekelijkse markt kunt bezoeken. U vindt er in het gemeentehuis het streekmuseum De Meestoof, waar u kunt zien hoe men vroeger leefde op het Thoolse platteland. De oudste molen is de Korenmolen De Vier Winden, enkele jaren geleden is deze volledig gerestaureerd en zeer zeker een bezoekje waard. Het eiland Tholen staat garant voor rust, ruimte en natuur. De vele fiets- en wandelroutes over de kronkelige polderweggetjes voeren u mee langs dijken, akkers en vergezichten over de Oosterschelde. Overige tips zijn Nationaal Park Oosterschelde, Watersnoodmuseum Ouwerkerk en Deltapark Neeltje Jans.

Afstanden
iconMeer2,1 km
iconRecreatieplas20,8 km
iconViswater15,3 km
iconBos2,0 km
iconDorp/stadcentrum1,0 km
iconNationaal park13,3 km
iconSupermarkt1,0 km
iconRestaurant0,1 km
iconGolfbaan13,2 km
iconBushalte3,0 km
iconTreinstation29,2 km
Activiteiten in de omgeving
iconWandelen
iconFietsen
iconZwemmen

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken